Uudised
Cambridge Audio

R&P Grupp OÜ ning Cambridge Audio sõlmisid 10.Juunil 2015a Londonis koostöölepingu, mille kohaselt R&P Grupp OÜ on Cambridge Audio ametlik esindaja ja maaletooja Eestis.

Tegemist on aastast 1968 helikvaliteedile fokuseeriva koduaudio pikaajalise tootjaga,keda tuntakse HI-FI ringkondades üle kogu maailma. Cambridge Audio on noppinud aastate jooksul mitmeid tunnustatud HI-FI auhindu. Ettevõtte tootearendus , tehniline tugi ja juhtkond asuvad Londoni peakorteris.

Esimene, emamus tooteid hõlmav kaubapartii on saabunud lattu ning Tallinnas, Kadaka tee 1 Audiocity kaupluses on tutvumis- ja kuulamisvõimalused garanteeritud.

http://www.cambridgeaudio.com/

kes eelistab videotutvustusi ja seadistusjuhiseid liikuvas pildis siis :

https://www.youtube.com/channel/UClrzM8Vc1ecjoGxsFqHsMmQ

 
Mobileye esindusõigused

2011 detsembris sõlmisime Mobileye firmaga lepingu ning oleme nende edasimüüja ja esindaja Eestis.

Mobileye on sõidukite hoiatussüsteemide (Advanced Driver Assistance Systems (ADAS)) juhtiv tootja, kes kasutab unikaalset masinvaatlustehnoloogia platvormi. See põhineb võimakal protsessoril ning kasutab andmetöötluseks keerulisi algoritme. Süsteem käitub sõidukijuhi „kolmanda silmana“ ning võimaldab vähendada sõidukijuhtimisega seotud riske. Tooteid müüakse eraldi lisaseadmetena kuid mitmed autotootjad, sealhulgas BMW, General Motors ning Volvo, on integreerinud Mobileye tooteid enda ohutussüsteemidega ning pakuvad neid tehasepoolse lisavarustusena. Firma peakorter asub Hollandis ning esindused paiknevad USA-s, Iisraelis, Küprosel ning Jaapanis. Täiendavat infot leiate aadressilt www.mobileye.com.

 
Blaupunkt -i esindus

Novembis 2011 allkirjastasime lepingu Blaupunkt -ga ja saime ametlikud edasimüüja ja esindaja õigused Eestis